ENGLISH VERSION » WERSJA POLSKA »

Nowości

Klimatyzacja

Konserwacja klimatyzacji

Usługi w zakresie serwisowania i konserwacji klimatyzacji.
Oferta serwisowa.pdf


Człowiek jest kapryśny jak pogoda. Zimą jest mu za zimno a latem zbyt gorąco.

Zimą grzejemy się czym możemy i tworzymy bardziej komfortowe warunki od tych, które proponuje nam aura. Latem jednak często jesteśmy bezradni.

Radą na upał i żar lejący się z nieba są klimatyzatory.

Urządzenia te do niedawne znane nam były tylko z amerykańskich filmów. Jednak coraz cieplejsze i dłuższe lato, które właściwie zaczyna się tuż po okresie zimowym powoduje, ze coraz częściej myślimy o klimatyzacji.

Czyż nie chętniej odwiedzamy sklepy, restauracje czy puby posiadające komfortowe warunki? Coraz częściej klimatyzatory stają się elementem naszego życia. Łatwe w obsłudze, ciche, prawie niewidoczne – dają poczucie komfortu często za o wiele niższą cenę niż sądzimy.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę klimatyzatorów. Zaczynając od klimatyzatorów przenośnych, poprzez okienne, ścienne, kasetonowe,

podstropowo - przypodłogowe, aż po klimatyzatory kanałowe.

Dla najbardziej wymagających proponujemy nowoczesne, bardzo oszczędne, jednostki inwerterowe. Wszystkie urządzenia posiadają opcje chłodzenia i grzania, co pozwala na stworzenie odpowiedniego mikroklimatu przez cały rok. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić komfort w każdego typu lokalu.