ENGLISH VERSION » WERSJA POLSKA »

Nowości

Nowości

Konserwacja klimatyzacji

Usługi w zakresie serwisowania i konserwacji klimatyzacji.
Oferta serwisowa.pdf


Konserwacja klimatyzacji

W związku z zapotrzebowaniem rynku prezentujemy Państwu nową usługę. Chodzi o szeroko rozumianą konserwację urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza firma w przystępnych cenach sprawdzi użytkowane przez Państwa urządzenia.
W zakres podstawowego serwisu wchodzi:
- sprawdzenie szczelności połączeń instalacji chłodniczej przy skraplaczu i parowniku
- kontrola ilości czynnika chłodniczego
- czyszczenie i dezynfekcja parownika
Ceny usług serwisowych zaczynają się już od 149,00 PLN netto.
Dla Państwa wygody istnieje również możliwość podpisania stałej umowy serwisowej. Dzięki niej można zapomnieć o troszczeniu się o klimatyzację. Nasza firma dopilnuje aby przegląd zawsze został dokonany w odpowiednim terminie.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia urządzenia nasz serwis może dokonać naprawy. Jeśli usunięcie usterki okaże się bardzo kosztowne i nieuzasadnione ze względów finansowych zaproponujemy Państwu wymianę wadliwego klimatyzatora na nowy, objęty gwarancją, dostępny w atrakcyjnej cenie.

Należy pamiętać, że systematycznie dokonywane przeglądy klimatyzacji mogą uchronić przed przedwczesnym zużyciem urządzenia i koniecznością jego wymiany a także chronią Państwa przed groźnymi zarazkami i wirusami w tym przed bardzo poważną chorobą legionistów (inaczej legioneloza lub legionelloza)

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Oferta serwisowa.pdf